English
Vytvořit nový účet?

PŘIHLÁSITFitCamp

Fit10

10-ti týdenní kurz


Desetitýdenní cvičební kurz Fit10 je určen pro všechny, kteří potřebují takzvaný restart. Potřebujete si odpočinout od stresu a načerpat novou energii? Bolí Vás záda od neustálého sezení u počítače? Přibrali jste pár kilo, kterých se potřebujete zbavit, nebo jen máte pocit, že Vaše tělo potřebuje ten správný pohyb a Vy nevíte, jak vlastně začít, aby Vaše kroky vedly úspěšně k cíli?

Tento komplexní cvičebně vzdělávací program byl vybudován intenzivní spoluprací s Ústavem preventivního a sportovního lékařství a sestaven lékaři a odborníky z oblasti sportovního a rehabilitačního lékařství, fyzioterapie, výživového poradenství a psychologie.

Cvičební kurz Fit10 Vám pomůže při osvojení základů práce s vlastním tělem a zlepšení celkové tělesné i psychické kondice. Pomůžeme Vám z Vašeho těla vybudovat dobře fungující celek, díky kterému budete běžné každodenní činnosti provádět snadněji a efektivněji. Absolvováním kurzu získáte potřebné znalosti o funkčnosti Vašeho těla a tréninkové základy pro navazující kondiční programy. Provedeme Vás cvičebními metodami, technikami a radami z oblasti zdravého životního stylu, díky kterým se na konci kurzu z Vás samotných stane manažer vlastního zdraví.

Součástí tohoto uceleného kurzu je vstupní preventivní prohlídka u lékaře, diagnostika pohybového aparátu, analýza složení těla bioimpedanční metodou, 20 hodin skupinových lekcí (zdravotní cvičení s fyzioterapeutkou, jóga, kondiční posilování), výživové poradenství a vzdělávací semináře.

Kdy: 2.10. -11. 12. 2014, každé pondělí a čtvrtek od 18:00
Kde: FTVS UK, José Martího 31, Praha 6, 162 52
Maximální počet účastníků: 16

Cena: 4.400,-

Rezervace a více informací na emailu: info@fitcampprague.cz,
nebo na čísle +420 775 054 300

Těšíme se na Vás, tým FitCamp Prague

Lektorky kurzu:

Mgr. Kristýna Šrámková > kristyna@fitcampprague.cz
Ing. Blanka Janíčková > blanka@fitcampprague.cz
Mgr. Lucie Tesařová > lucka@fitcampprague.cz

 
 
Webdesign: LK Graphics